Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii

od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kosmetolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku.
Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Nasze kursy od lat prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lekarską, która dzięki wiedzy i doświadczeniu gwarantuje nabycie kompetencji niezbędnych do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Korzystamy z najnowocześniejszych technik oraz materiałów. Zabiegi szkoleniowe kursanci przeprowadzają na wyselekcjonowanych modelkach, zawsze pod okiem specjalisty.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz pełna koncentracja na kursantach: dlatego grupy szkoleniowe nie przekraczają 3 osób. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Ponadto zespół naszych specjalistów ds. wniosków unijnych pomaga zdobyć dotacje na szkolenia organizowane przez Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii.

Lek. Anna Kryszkowska

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z użyciem nici PDO, kwasu hialuronowego, hydroxyapatytu wapnia, botoxu, osocza bogatopłytkowego PRP oraz fibryny.

Prowadzi szkolenia tylko dla lekarzy.

Natalia Mirchuk

(w trakcie nostryfikacji dyplomu lekarza)

Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak osocze bogato-płytkowe PRP czy fibryna, oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na doskonalenie się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach. W Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii pracuje jako trener w zakresie medycyny estetycznej. Absolwentka Uzhhorod National University Medical Faculty. Od roku 2017 jest trenerem w zakresie mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, kwasów medycznych oraz biostymulatorów tkankowych. Natalia Mirchuk jest w trakcie nostryfikacji dyplomu.

Mgr. Magdalena Rak

Absolwentka licencjatu w Lubuskiej Wyższej Szkole Zdrowia publicznego w Zielonej Górze o kierunku Kosmetologi I st specjalizacja dermatologia. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu kierunek magister Kosmetologii specjalizacja dermatologia i antiaging.

Lek. Natalia Biernot

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Łączy pracę stomatologa z medycyną estetyczną poprawiając rysy twarzy pacjenta, wygląd i kondycję skory. W pracy dokładna i precyzyjna. Dużą uwagę przywiązuje do rozmowy z pacjentem . Specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych m.in mezoterpii igłowej, biostymulatorach a także toksyny botulinowej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznym kursach oraz konferencjach.

Krystyna Stuglik

(w trakcie nostryfikacji dyplomu lekarza)

Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i
przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą  stymulatorów tkankowych. Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu maski. Wykonuje
również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności aktywnie uczestnicząc w konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i w Europie. 

Ukończyła Tarnopolski Państwowy Uniwersytet Medyczny, Ukraina, obecnie jest w trakcie nostryfikacji dyplomu lekarza. 

W Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii pracuje jako trener w zakresie medycyny estetycznej. 

Lek. Martyna Filipczak

Ukończyła wydział lekarski, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i regeneracyjnych, skupiając się na naturalnym wyglądzie. Chętnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Uwielbia czytać książki i publikacje naukowe o nowych osiągnięciach medycyny.

Cechuje ją holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta.

Prowadzenie szkoleń od zawsze było jej marzeniem i sprawia jej wielką przyjemność. Uczenie innych zawsze było dla niej naturalne, już w trakcie studiów prowadziła kółko naukowe oraz organizowała liczne spotkania dydaktyczne.

W pracy szkoleniowca koncentruje się nie tylko na dokładnym, ale i przystępnym przekazaniu wiedzy i umiejętności. Ważne jest dla niej, aby po jej szkoleniu kursant bez obaw mógł podjąć samodzielną pracę.

Prowadzi szkolenia tylko dla lekarzy.