Dofinansowanie szkoleń z medycyny estetycznej

Dofinansowanie szkoleń z medycyny estetycznej

 

 

Dofinansowanie szkoleń z medycyny estetycznej

Polski Instytut Medycyny i kosmetologii jest akredytowana placówką szkoleniowa PARP (BUR), współpracuje również Wojewódzkimi i Powiatowymi Urzędami Pracy w zakresie szkoleń dla przedsiębiorców i osób indywidualnych.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem szkoleń z medycyny estetycznej, proszone są o kontakt telefoniczny: +48 577 663 665 lub mailowy biuro@pimik.pl lub poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Dofinansowanie 100%:

Wszyscy pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę oraz właściciele gabinetów/ klinik. Wielkość etatu nie ma znaczenia. Pracownicy mogą być zatrudnieni zarówno na 1/8 jak i na cały etat. Nie wpływa to na wysokość dofinansowania. Warunkiem koniecznym jest zatrudnianie minimum jednej osoby na umowę o pracę.

 

Dofinansowanie do 80%:

Wszyscy pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę, umowę zlecenie oraz właściciele gabinetów/ klinik. Nie ma warunku posiadania pracowników.

Kwota dofinansowania?

Dofinansowanie 100%:

do 14 500 zł na osobę, czyli na każdego pracownika oraz właściciela gabinetu/ kliniki. Kwota oraz termin naboru wniosków o dofinansowanie są różne dla każdego województwa.

 

Dofinansowanie do 80%:

Każde województwo ma inne limity i innych operatorów środków. Pomagamy w kontakcie z operatorem i informujemy o terminach naborów w danym województwie. Informacje o operatorach można znaleźć po adresem:

https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

Formalności? To proste.

Na podstawie wysłanych przez Państwa danych bezpłatnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty do pozyskania dofinansowania.

Dokumenty wysyłamy na maila, należy je wydrukować i podpisać, a następnie w określonym terminie dostarczyć do wskazanego przez nas urzędu lub operatora.

    Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii to placówka edukacyjna stworzona w celu profesjonalnego szkolenia i wdrażania nowych technik z zakresu medycyny

    +48 577 663 665

    biuro@pimik.pl

    Pon-Niedz

    09.00 - 17.00