PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl
Szczegóły szkolenia

Wykładowcy

 • dr Jagoda Kryspin
  dr Jagoda Kryspin

  Dr Jagoda Kryspin ukończyła Wydział Lekarsko-stomatologiczny Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Łączy stomatologię z medycyną estetyczną dla odmłodzenia i poprawy rysów twarzy. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, botoxu, PRP, fibryny, nici PDO. Od kilku lat zajmuje się szkoleniami w dziedzinie medycyny estetycznej. Nauczanie przynosi się jej ogromną satysfakcję, cechuje ją cierpliwość i niezwykła dokładność. Naturalny, nieprzerysowany wygląd to cel i efekty zabiegów wykonanych przez dr Jagodę. Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębia wiedzę, o czym świadczy dwuletni staż pracy na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej, uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w kraju i za granicą. Ponadto doktor Jagoda lubi łączyć podróże z kształceniem zawodowym, przez 2 lata obserwowała pracę lekarzy w Californii, USA, m.in na stażu w gabinetach lekarskich w Santa Monica i Beverly Hills oraz na oddziale chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej w Słowenii.

 • dr Natalia Mirczuk
  dr Natalia Mirczuk

  Prezentujemy sylwetkę doktor Natalii Mirczuk, która jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

  Dr Natalia Mirczuk jest absolwentem Uzghorod National Uniwersyty Medical Faculty. W Instytucie pracuje jako trener w zakresie Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak; PRP, PRP+, iPRF, SCF+, PlasmaFiller PPP oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na udoskonalaniu się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Data

Mar 15 2020

Koszt

1,500.00PLN

Toksyna botulinowa dla zaawansowanych

Toksyna botulinowa w medycynie estetycznej ma szerokie zastosowanie – najczęściej wykorzystujemy popularny „botox” to usuwania zmarszczek poziomych czoła, „lwiej zmarszczki” czy zmarszczek okolicy kąta bocznego oka. To podstawowe zastosowanie tego preparatu, jednak należy zauważyć, że nie jedyne. Zaawansowane szkolenie z botoksu pozwoli na poznanie technik zabiegowych skutecznych w niwelowaniu równie ważnych problemów z którymi zgłaszają się Pacjenci do kliniki medycyny estetycznej. Należy do nich bruksizm – skuteczną metodą pozwalającą na zniesienie tego problemu jest podanie toksyny botulinowej w obręb mięśnia żwacza. Uśmiech dziąsłowy (inaczej gummy smile), nadpotliwość pach czy rąk, poprawa linii marionetek, korekta zmarszczek szyi (ostrzykiwanie mięśnia szerokiego szyi, platysma) czy w końcu migrena – wszystkie te przypadłości można z powodzeniem leczyć za pomocą toksyny botulinowej. W ramach szkolenia zaawansowanego z botoksu omówimy właściwe miejsca podawania toksyny botulinowej oraz przekażemy w jaki sposób należy przygotować preparat do ostrzykiwania wybranych partii ciała.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera