PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl
Szczegóły szkolenia

Wykładowcy

 • dr Jagoda Kryspin
  dr Jagoda Kryspin

  Dr Jagoda Kryspin ukończyła Wydział Lekarsko-stomatologiczny Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Łączy stomatologię z medycyną estetyczną dla odmłodzenia i poprawy rysów twarzy. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, botoxu, PRP, fibryny, nici PDO. Od kilku lat zajmuje się szkoleniami w dziedzinie medycyny estetycznej. Nauczanie przynosi się jej ogromną satysfakcję, cechuje ją cierpliwość i niezwykła dokładność. Naturalny, nieprzerysowany wygląd to cel i efekty zabiegów wykonanych przez dr Jagodę. Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębia wiedzę, o czym świadczy dwuletni staż pracy na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej, uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w kraju i za granicą. Ponadto doktor Jagoda lubi łączyć podróże z kształceniem zawodowym, przez 2 lata obserwowała pracę lekarzy w Californii, USA, m.in na stażu w gabinetach lekarskich w Santa Monica i Beverly Hills oraz na oddziale chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej w Słowenii.

 • dr Natalia Mirczuk
  dr Natalia Mirczuk

  Prezentujemy sylwetkę doktor Natalii Mirczuk, która jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

  Dr Natalia Mirczuk jest absolwentem Uzghorod National Uniwersyty Medical Faculty. W Instytucie pracuje jako trener w zakresie Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak; PRP, PRP+, iPRF, SCF+, PlasmaFiller PPP oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na udoskonalaniu się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Następne wystąpienie

Data

Wrz 25 2020

Koszt

1,500.00PLN

Toksyna botulinowa dla początkujących

Toksyna botulinowa typu A znajduje szerokie zastosowanie w medycynie. Związek ten jest egzotoksyną produkowaną przez Clostridium botulinum. Preparaty oparte o toksynę botulinową są zarejestrowane jako leki do terapii niektórych chorób – na przykład neurologicznych. To jednak nie jedyne jej zastosowanie – częste problemy z którymi zgłaszają się Pacjenci do klinik medycyny estetycznej to zmarszczki kąta bocznego oka, „lwia zmarszczka”, zmarszczki poziome czoła czy nadpotliwość – wszystkie te niedoskonałości mogą zostać usunięte za pomocą toksyny botulinowej. Z biologicznego punktu widzenia punktem docelowym dla toksyny botulinowej jest złącze  nerwowo – mięśniowe. W wyniku działania toksyny botulinowej dochodzi do zahamowania wydzielania acetylocholiny w konsekwencji doprowadzając do relaksacji wybranych mięśni. Dokładna znajomość anatomii oraz procesów starzenia się w połączeniu z odpowiednią techniką iniekcji toksyny botulinowej daje doskonałe efekty. Statystycznie, zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu należą do najczęstszych procedur medycyny estetycznej na świecie – szkolenie z toksyny botulinowej jest zatem niezbędne dla osoby, która praktykuje medycynę estetyczną. Omówione zostaną punkty anatomiczne, sposoby iniekcji oraz właściwe rozcieńczanie preparatów toksyny botulinowej.

Wydarzenie zostało zakończone.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera