PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl
Szczegóły szkolenia

Wykładowcy

 • Lek. Jagoda Kryspin
  Lek. Jagoda Kryspin

  Lek. Jagoda Kryspin ukończyła Wydział Lekarsko-stomatologiczny Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Łączy stomatologię z medycyną estetyczną dla odmłodzenia i poprawy rysów twarzy. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, botoxu, PRP, fibryny, nici PDO. Od kilku lat zajmuje się szkoleniami w dziedzinie medycyny estetycznej. Nauczanie przynosi się jej ogromną satysfakcję, cechuje ją cierpliwość i niezwykła dokładność. Naturalny, nieprzerysowany wygląd to cel i efekty zabiegów wykonanych przez dr Jagodę. Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębia wiedzę, o czym świadczy dwuletni staż pracy na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej, uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w kraju i za granicą. Ponadto doktor Jagoda lubi łączyć podróże z kształceniem zawodowym, przez 2 lata obserwowała pracę lekarzy w Californii, USA, m.in na stażu w gabinetach lekarskich w Santa Monica i Beverly Hills oraz na oddziale chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej w Słowenii.

 • Lek. Natalia Mirchuk
  Lek. Natalia Mirchuk

  Prezentujemy sylwetkę lekarz Natalii Mirchuk, która jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

  Lek. Natalia Mirchuk jest absolwentem Uzghorod National Uniwersyty Medical Faculty. W Instytucie pracuje jako trener w zakresie Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak; PRP, PRP+, iPRF, SCF+, PlasmaFiller PPP oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na udoskonalaniu się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.

  Natalia Mirchuk jest w trakcie nostryfikacji dyplomu.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Następne wystąpienie

Data

Mar 21 2021

Koszt

2,000.00PLN

Toksyna botulinowa dla początkujących

Toksyna botulinowa typu A znajduje szerokie zastosowanie w medycynie. Związek ten jest egzotoksyną produkowaną przez Clostridium botulinum. Preparaty oparte o toksynę botulinową są zarejestrowane jako leki do terapii niektórych chorób – na przykład neurologicznych. To jednak nie jedyne jej zastosowanie – częste problemy z którymi zgłaszają się Pacjenci do klinik medycyny estetycznej to zmarszczki kąta bocznego oka, „lwia zmarszczka”, zmarszczki poziome czoła czy nadpotliwość – wszystkie te niedoskonałości mogą zostać usunięte za pomocą toksyny botulinowej. Z biologicznego punktu widzenia punktem docelowym dla toksyny botulinowej jest złącze  nerwowo – mięśniowe. W wyniku działania toksyny botulinowej dochodzi do zahamowania wydzielania acetylocholiny w konsekwencji doprowadzając do relaksacji wybranych mięśni. Dokładna znajomość anatomii oraz procesów starzenia się w połączeniu z odpowiednią techniką iniekcji toksyny botulinowej daje doskonałe efekty. Statystycznie, zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu należą do najczęstszych procedur medycyny estetycznej na świecie – szkolenie z toksyny botulinowej jest zatem niezbędne dla osoby, która praktykuje medycynę estetyczną. Omówione zostaną punkty anatomiczne, sposoby iniekcji oraz właściwe rozcieńczanie preparatów toksyny botulinowej.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera