PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl

Od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kometolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku. Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Data

sie 21 2021
Expired!

Koszt

900.00PLN

Szkolenie ze sterylizacji

Bezpieczeństwo i higiena to priorytet, który powinien być wdrożony na najwyższym poziomie w każdym gabinecie. Głównym celem sterylizacji jest eliminacja drobnoustrojów z narzędzi medycznych, w wyniku którego otrzymujemy przedmioty jałowe, umożliwiające ponowne ich użycie podczas zabiegu. Sterylizacji powinny być poddane wszystkie narzędzia, które podczas ich użycia wiążą się z prawdopodobieństwem naruszenia ciągłości tkanki, kontaktu z krwią, jak i innymi wydzielinami.

Adresaci kursu:
Kurs kierowany jest do osób z wykształceniem medycznym, jak i do osób bez przeszkolenia medycznego, dla każdej grupy zawodowej.

Na szkoleniu dowiesz się jak przebiega proces dekontaminacji, ciągu sterylizacyjnego, jak i postępowanie mające na celu dążenie do jałowości pomieszczeń – aseptyka oraz antyseptyka. Poznasz prawidłową technikę mycia rąk, przygotowania preparatów dezynfekcyjnych, jak i ich zastosowania oraz klasyfikację skażenia narzędzi i testów sterylizacyjnych. Nauczysz się, jak prawidłowo prowadzić dokumentację sterylizacyjną, jak przechowywać narzędzia po sterylizacji oraz jak postępować z odpadami medycznymi.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera