PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl

Od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kometolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku. Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Szczegóły szkolenia

wykladowcy

 • Lek. Anna Kryszkowska
  Lek. Anna Kryszkowska

  Absolwentka Iwano-Frankiwski Narodowego Uniwersytetu Medycznego Iwano-Frankiwski (Ivano-Frankivsk National Medical University),
  Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z użyciem nici PDO, kwasu
  hialuronowego, hydroxyapatytu wapnia, botoxu, osocza bogatopłytkowego PRP oraz fibryny. Lek. Anna jest od kilku lat cenionym trenerem – szkoleniowcem lekarzy i kosmetologów w tej dziedzinie. Podczas szkoleń wyróżnia ją profesjonalizm i opanowanie, swoje umiejętności oraz wiedzę przekazuje kursantom uwzględniając indywidualne predyspozycje uczestnika kursu. Wysoce rozwinięte poczucie smaku i estetyki, pozwala na osiąganie niesamowitych efektów. Uwypuklone zostają
  zalety naturalnego piękna pacjentek a wady urody zostają ukryte, co sprawia iż umiejętności Pani Doktor są wysoce cenione i pożądane.

  Doświadczenie zawodowe
  Od 2013r pracuje na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

  Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług
  od 2015 roku jest trenerem lekarzy i kosmetologów w Polskim Instytucie z zakresu
  medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z użyciem nici PDO, kwasu hialuronowego, hydroxyapatytu wapnia, botoxu, osocza bogatopłytkowego PRP oraz fibryny.

  Wykształcenie
  Iwano-Frankiwski Narodowy Uniwersytet Medyczny (Ivano-Frankivsk National Medical University), Nostryfikacja dyplomu na Uniwerystecie Medycznym we Wrocławiu.

  Specjalistka szkoląca wyłącznie lekarzy.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Następne wystąpienie

Data

październik 29 2021

Koszt

1,500.00PLN

Modelowanie ust poziom zaawansowany

Procesy starzenia się organizmu nie omijają ust – z wiekiem dochodzi do stopniowego zmniejszania się objętości czerwieni wargowej. Korekta tej okolicy nie jest jednak przeznaczona dla Pacjentów chcących zmniejszyć objawy starzenia się – to także zabieg dla osób, które chcą powiększyć usta, zaznaczyć ich kontur czy zapewnić odpowiednie nawilżenie. Środki stosowane w tym celu opierają się na kwasie hialuronowym, który ma szczególną właściwość – zdolność do wiązania cząsteczek wody (właściwości hydrofilne). Gwarancją skutecznej korekcji jest odpowiednia technika oraz dobór właściwego preparatu. Bardzo istotne jest także zachowanie odpowiednich proporcji, które wynoszą 1/3 : 2/3 (stosunek górnej do dolnej wargi). Chociaż wiele preparatów kwasu hialuronowego zawiera w swoim składzie środek znieczulający (na przykład lidokainę) to przed przystąpieniem do zabiegu często wykonywane jest znieczulenie obszaru zabiegowego (na przykład za pomocą kremu). W ramach kursu z powiększania ust zostaną przedstawione techniki iniekcji wykorzystujące igły oraz kaniule. Omówimy sposoby radzenia sobie z powikłaniami, reakcjami alergicznymi oraz wskazania do wykorzystania hialuronidazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera