PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl

Od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kometolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku. Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Zarezerwuj

wykladowcy

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Zarezerwuj

Następne wystąpienie

Data

cze 14 2022

Koszt

2,500.00PLN

MODELOWANIE UST MASTERCLASS – kurs doszkalający dla praktyków

Ten nieinwazyjny zabieg pomaga poprawić kształt ust i uzyskać efekt symetrii. Szkolenie skupia się nie tylko na uwydatnieniu warg ale również na nawilżeniu skóry, poprawie jej sprężystości i zdrowego wyglądu. Zaawansowane techniki pozwalają na korektę konturu oraz dostosowanie ust do proporcji twarzy pacjenta

Podstawą każdego udanego zabiegu modelowania ust jest znajomość okolicy zabiegowej. Kluczową kwestią przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu jest uwzględnienie anatomii i warunków topograficznych okolicy ustnej. Szkolenie zaawansowane pozwala zdobyć niezbędną wiedzę potrzebną do wykonywania zabiegów szeroką gamą technik. Jest to kurs skierowany do praktyków, pozwala to na wprowadzenie pracy kaniulą oraz szczegółowe omówienie morfologii ust. Podczas szkolenia omówione zostaną poszczególne grupy wiekowe i związane z nimi różnice w technikach modelowania oraz potrzeby pacjentów. Poruszona zostanie tematyka “smutnych ust” oraz ust asymetrycznych.

Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pracy z kwasem hialuronowym na poziomie podstawowym i minimum 20 udanych zabiegów modelowania i powiększania ust.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera