PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl
Szczegóły szkolenia

Wykładowcy

 • Lek. Michał Łoboda
  Lek. Michał Łoboda

  Obszar specjalizacji

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z zakresu produktów autologicznych – mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, fibryna, autologiczny wypełniacz oraz z botoksu. Prowadzone przez Niego zajęcia charakteryzują się odpowiednio zbilansowanym połączeniem teorii oraz praktyki. Profesjonalizm, opanowanie i optymizm pozwalają na wyciągniecie z kursów jak największej ilości wiedzy i umiejętności. Swoje umiejętności doskonali na licznych konferencjach i szkoleniach.

  Doświadczenie zawodowe
  Od 2019r pracuje w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc.

  Wykształcenie
  Wrocławski Uniwersytet Medyczny, Wydział lekarski

 • Lek. Natalia Mirchuk
  Lek. Natalia Mirchuk

  Prezentujemy sylwetkę lekarz Natalii Mirchuk, która jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

  Lek. Natalia Mirchuk jest absolwentem Uzghorod National Uniwersyty Medical Faculty. W Instytucie pracuje jako trener w zakresie Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak; PRP, PRP+, iPRF, SCF+, PlasmaFiller PPP oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na udoskonalaniu się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.

  Natalia Mirchuk jest w trakcie nostryfikacji dyplomu.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Następne wystąpienie

Data

Mar 15 2021

Koszt

1,000.00PLN

Mezoterapia igłowa szkolenie

Mezoterapia igłowa jest jednym z podstawowych zabiegów medycyny estetycznej. To doskonała procedura dla osób, które nie tylko chcą zniwelować oznaki starzenia, ale także dla osób, które chcą przeciwdziałać procesom starzenia. Zabieg mezoterapii igłowej wykorzystuje działanie czynników aktywnych zawartych w preparatach, ale także działanie fizyczne, które powstaje dzięki przenikaniu igły przez skórę. Poprawie ulega mikrokrążenie w tkance podskórnej, a także zostaje zainicjowana stymulacja fibroblastów do produkcji elastyny i kolagenu. Na szkoleniu z mezoterapii igłowej zostaną poruszone kwestie doboru odpowiedniego preparatu do problemu i oczekiwań Pacjenta. Omówione zostaną techniki wykonywania zabiegu mezoterapii – technika podskórna, śródskórna czy śródnaskórkowa. Zabiegi mezoterapii będą wykonywane przez uczestników samodzielnie pod kontrolą doświadczonego trenera. Przedstawimy sposoby postępowania w sytuacji wystąpienia powikłań, omówione zostaną także wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera