PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl

Od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kometolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku. Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Szczegóły szkolenia

wykladowcy

  • Natalia Mirchuk (w trakcie nostryfikacji dyplomu lekarza)
    Natalia Mirchuk (w trakcie nostryfikacji dyplomu lekarza)

    Prezentujemy sylwetkę Natalii Mirchuk, która jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

    Natalia Mirchuk jest absolwentem Uzghorod National Uniwersyty Medical Faculty. W Instytucie pracuje jako trener w zakresie Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak; PRP, PRP+, iPRF, SCF+, PlasmaFiller PPP oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na udoskonalaniu się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.

    Natalia Mirchuk jest w trakcie nostryfikacji dyplomu.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Data

wrz 05 2022

Koszt

2,000.00PLN

Mezobotoks szkolenie, mezobotoks

„Mezobotoks” (nazywany także babybotox) to jeden zabieg, która powstał z połączenia dwóch niezależnych procedur – mezoterapii i iniekcji toksyny botulinowej. Do mezobotoksu wykorzystywane są koktajle zawierające połączenie witamin, aminokwasów, kwasu hialuronowego (nieusieciowanego) z toksyną botulinową. W zależności od wybranego preparatu przeznaczonego do mezoterapii uzyskiwane są różne efekty biologiczne – na przykład stymulacja fibroblastów czy produkcja kolagenu. Efektem zabiegu mezobotoks jest uzyskanie większego napięcia skóry, redukcja i prewencja powstawania małych zmarszczek. Dzięki zastosowaniu małych dawek toksyny botulinowej uzyskiwany jest naturalny efekt, zachowujący naturalne rysy twarzy. Obszarem zabiegowym dla procedury mezobotoks jest cała twarz, szyja lub dekolt – jest to całkowicie odmienna procedura niż ostrzykiwanie toksyną botulinową, gdzie punktem iniekcji są mięśnie odpowiadające za powstawanie zmarszczek dynamicznych. Efekty uzyskane dzięki mezobotoks utrzymują się około 6 – 8 miesięcy. Na szkoleniu z mezobotoksu przedstawimy w jaki sposób zakwalifikować Pacjentów do tej procedury zabiegowej, uczestnicy w małych, kameralnych grupach samodzielnie wykonają zabiegi pod kontrolą doświadczonego trenera.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera