PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl

Od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kometolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku. Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Więcej informacji

wykladowcy

 • Lek. Paweł Bigos
  Lek. Paweł Bigos

  Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Na co dzień jest asystentem na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Poza pracą na oddziale jego zainteresowania skupiają się wokół medycyny i chirurgii estetycznej. W swojej pracy kładzie nacisk na jak najbardziej naturalne efekty zabiegów łącząc różne metody zabiegowe w celu osiągnięcia pożądanych efektów. Na pacjentów patrzy całościowo uwzględniając przy planowaniu zabiegu proporcje ciała, wady anatomiczne w tym wady zgyzu, zmiany pourazowe. Preferuje metody naturalnej rewitalizacji skóry- chętnie stosując osocze bogatopłytkowe, fibrynę i wypełniacz autologiczny. Specjalizuje się w modelowaniu twarzy i ust (poprzez m.in. poprzez lifting wolumetryczny, wypełnianie ust HA, toksynę botulinową) stawiając na naturalny efekt końcowy zabiegu. Jest przeciwnikiem zabiegów prowadzących do jatrogennych dysmorfii twarzy.
  Podczas szkoleń przekazuje wiedzę w sposób przystępny, dzieląc się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Zwraca uwagę na precyzję podania preparatów, technikę iniekcji. Duży nacisk kładzie edukacje związaną z powikłaniami w medycynie estetycznej i ich zapobieganiu.
  Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
  Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiej Rady Resuscytacji oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej.

  Specjalista szkolący wyłącznie lekarzy.

  Specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii onkologicznej. Pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Instytutu Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej NoaClinic we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej w tym chirurgii rekonstrukcyjnej, onkoplastycznej oraz kolorektalnej.

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Więcej informacji

Data

wrz 11 2021
Expired!

Czas

Cały dzień

Koszt

5,000.00PLN

Lipotransfer Twarz

Lipotransfer jest naturalną metodą modelowania sylwetki, wypełniania ubytków tkankowych oraz redukcji oznak starzenia za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa jest najlepszym i najbezpieczniejszym naturalnym wypełniaczem.

Przeszczep własnego tłuszczu z jednej partii ciała w drugie daje szerokie możliwości – pozwala pozbyć się jego nadmiaru z miejsc, gdzie jest on zbędny i wywołuje dyskomfort, a wypełnić inne.

Prowadzącym szkolenie w naszym Instytucie jest dr Paweł Bigos, który na co dzień jest asystentem na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Specjalizuje się w modelowaniu twarzy i ust, poprzez m.in. lifting volumetryczny, wypełnianie ust HA oraz toksynę botulinową. Nieustannie się rozwija i uczestniczy w kursach doszkalających dotyczących Lipotransferu. Dodatkowo jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiej rady Resustytacji oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera