PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl
Zarezerwuj

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Zarezerwuj

Następne wystąpienie

Data

Lip 12 2021

Koszt

3,500.00PLN

LIFTING WOLUMETRYCZNY – POZIOM ZAAWANSOWANY

Zabieg wolumetrii cechuje się wykorzystaniem specjalnej odmiany usieciowanego kwasu hialuronowego. Odmiana tego kwasu jest znacznie gęstsza od typowych kwasów co jest spowodowane jego budową. Lifting wolumetryczny ma na celu poprawę elastyczności skóry i odbudowę objętości tkanek miękkich twarzy. W efekcie kontur twarzy zostaje uniesiony i uelastyczniony.
Szkolenie na poziomie zaawansowanym jest rozbudowane o naukę, leczenie oraz planowanie i wykonanie zabiegu modelowania twarzy i okolic trudnych, tak, aby uzyskać naturalny efekt zabiegów. Z tego względu podczas szkolenia zabiegi są wykonywane zarówno igłami, jak i kaniulami. Daje to możliwość zastosowania różnorakich technik oraz możliwości zdobycia umiejętności w wykonywaniu zabiegów okolic trudnych i problematycznych.
Szkolenie obejmuje zakres: modelowania twarzy, podcinania blizn, wypełniania ubytków tkanki kostnej oraz tłuszczowej, punkt młodości” (praca igłą), modelowania brody, skrócenia odległości: górna warga – nos, modelowania twarzy pod kątem optycznego zmniejszenia nosa (policzki, czoło, broda).

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera