PIMIK

Organizator

PIMIK
Telefon
+48 577 663 665
Email
biuro@pimik.pl
Strona WWW
https://pimik.pl

Od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kometolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku. Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Zarezerwuj

Lokalizacja

Klinika Szkoleniowa – Instytut Medyczny
ul. Inżynierska 47a 53-228 Wrocław

Więcej informacji

Zarezerwuj

Data

wrz 06 2022

Koszt

3,500.00PLN

LIFTING WOLUMETRYCZNY – POZIOM ZAAWANSOWANY

Zabieg wolumetrii cechuje się wykorzystaniem specjalnej odmiany usieciowanego kwasu hialuronowego. Odmiana tego kwasu jest znacznie gęstsza od typowych kwasów co jest spowodowane jego budową. Lifting wolumetryczny ma na celu poprawę elastyczności skóry i odbudowę objętości tkanek miękkich twarzy. W efekcie kontur twarzy zostaje uniesiony i uelastyczniony.
Szkolenie na poziomie zaawansowanym jest rozbudowane o naukę, leczenie oraz planowanie i wykonanie zabiegu modelowania twarzy i okolic trudnych, tak, aby uzyskać naturalny efekt zabiegów. Z tego względu podczas szkolenia zabiegi są wykonywane zarówno igłami, jak i kaniulami. Daje to możliwość zastosowania różnorakich technik oraz możliwości zdobycia umiejętności w wykonywaniu zabiegów okolic trudnych i problematycznych.
Szkolenie obejmuje zakres: modelowania twarzy, podcinania blizn, wypełniania ubytków tkanki kostnej oraz tłuszczowej, punkt młodości” (praca igłą), modelowania brody, skrócenia odległości: górna warga – nos, modelowania twarzy pod kątem optycznego zmniejszenia nosa (policzki, czoło, broda).

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera