Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii

od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kosmetolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku.
Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Nasze kursy od lat prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lekarską, która dzięki wiedzy i doświadczeniu gwarantuje nabycie kompetencji niezbędnych do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Korzystamy z najnowocześniejszych technik oraz materiałów. Zabiegi szkoleniowe kursanci przeprowadzają na wyselekcjonowanych modelkach, zawsze pod okiem specjalisty.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz pełna koncentracja na kursantach: dlatego grupy szkoleniowe nie przekraczają 3 osób. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Ponadto zespół naszych specjalistów ds. wniosków unijnych pomaga zdobyć dotacje na szkolenia organizowane przez Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii.

Dofinansowanie może wynieść nawet 100 % kosztów szkolenia, a wszelkimi formalnościami zajmujemy się my. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.

Nasi szkoleniowcy

Lek. Anna Kryszkowska

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z użyciem nici PDO, kwasu
hialuronowego, hydroxyapatytu wapnia, botoxu, osocza bogatopłytkowego PRP oraz fibryny.

Prowadzi szkolenia tylko dla lekarzy.

Lek. Paweł Bigos

Preferuje metody naturalnej rewitalizacji skóry – chętnie stosując osocze bogatopłytkowe, fibrynę i wypełniacz autologiczny. Specjalizuje się w modelowaniu twarzy i ust (poprzez m.in. poprzez lifting wolumetryczny, wypełnianie ust HA, toksynę botulinową) stawiając na naturalny efekt końcowy zabiegu.
Prowadzi szkolenia tylko dla lekarzy.

Specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii onkologicznej. Pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Instytutu Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej NoaClinic we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej w tym chirurgii rekonstrukcyjnej, onkoplastycznej oraz kolorektalnej.

Natalia Mirchuk
(w trakcie nostryfikacji dyplomu lekarza)

Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak osocze bogato-płytkowe PRP czy fibryna, oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Dużo czasu poświęca na doskonalenie się, uczestniczy w rozmaitych konferencjach i kursach.
W Polskim Instytucie Medycyny
i Kosmetologii pracuje jako trener w zakresie medycyny estetycznej.
Absolwentka Uzhhorod National University Medical Faculty.
Od roku 2017 jest trenerem w zakresie mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, kwasów medycznych oraz biostymulatorów tkankowych. 

Natalia Mirchuk jest w trakcie nostryfikacji dyplomu.

Lek. Michał Łoboda

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej z zakresu produktów autologicznych – mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, fibryna, autologiczny wypełniacz oraz z botoksu.

Lek. Maciej Magdziak

Lek. Maciej pozyskał wiedzę z zakresu medycyny estetycznej oraz wypracował umiejętności niezbędne do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem preparatów anti-aging, wypełniaczy autologicznych i regeneratorów tkankowych.

Już dziś podnieś swoje kwalifikacje

Zapoznaj się z kalendarzem szkoleń