Aminokwasowa Terapia Zastępcza AART Jalupro® classic & HMW

Aminokwasowa Terapia Zastępcza AART Jalupro® classic & HMW

 

Informacje ogólne:

Szkolenie tylko i wyłącznie dla LEKARZY

Czas trwania: 1 dzień

Cena: 2000 PLN

Ilość osób w grupie: 2-3

Informacje o szkoleniu

Podczas szkolenia z Aminokwasowej Terapii Zastępczej AART Jalupro® classic & HMW łączymy teorię z praktyką i dzielimy się doświadczeniem oraz techniką zabiegową.

Aminokwasowa Terapia Zastępcza AART JALUPRO® zawiera pełną linię produktów zarówno tych do iniekcji: Jalupro® classic i HMW,  terapię doustną Jalupro® Drink oraz aminoceutyki. Tajemnicą skuteczności Jalupro® jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza opracowana przez naukowców szwajcarskiej firmy Professional Derma. 

Bezpieczeństwo i efektywność terapii została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, a w chwili obecnej zostało wykonanych pond milion zabiegów. To zasługa funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów zawartych w produktach Jalupro®: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L-Leucyny w połączeniu z nieusieciowanym, mało i wielkocząsteczkowym kwasem hialuronowym o wielkości molekuły 200 kDa w Jalupro® classic oraz 1400-1600 kDa w Jalupro® HMW. Oba produkty będą ujędrniały, zagęszczały, regenerowały, przyspieszały gojenie, rozświetlały skórę oraz wygładzały zmarszczki. 

W zakresie szkolenia przedstawione zostaną poniższe protokoły zabiegowe Jalupro® :

 • Jalupro®classic idealnie sprawdzi się w bioregeneracji i odbudowie skóry najdelikatniejszych obszarów twarzy, w tym tak trudnej do leczenia okolicy oczu, redukcji wiotkości i zasinień wokół oczu, likwidacji zmarszczek na czole, szyi i dekolcie oraz fotoodmładzaniu powierzchni rąk.
 • Nowa, przełomowa procedura zabiegowa „Potrójne Stężenie Aminokwasów” – Jalupro® classic będzie w sposób wyjątkowo skuteczny przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelowała wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml nieusieciowanego, delikatnie lepkiego HA o niewielkiej molekule pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu.
 • Jalupro®HMW pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty u pacjentów z przesuszoną skórą, głębszymi zmarszczkami w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, powierzchni rąk oraz całego ciała, z zaawansowanymi oznakami fotostarzenia. Nada naturalnej objętości, wypełni zmarszczki i nawilży powierzchowne i głębokie warstwy skóry. Zaaplikowany natomiast w czerwień wargową idealnie je nawilży, ujędrni i wygładzi. Przyniesie również dobre rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych, zanikowych, jak również rozstępów. 
 • JaluToxin – to autorska technika łączona opracowana przez Profesora Luca Piovano polegająca na dodaniu do Jalupro® classic ściśle określonej protokołem ilości toksyny botulinowej. Uzyskana w ten sposób zupełnie nowa mieszanina pozwoli wygładzić nie tylko zmarszczki statyczne ale również będzie redukowała zmarszczki mimiczne zlokalizowane w okolicy czoła, oczu, ust, szyi i dekoltu.
 • Zaawansowana technika synergii działania Jalupro®classic & Jalupro®HMW pozwoli stworzyć wyjątkową formułę o potężnej180 mg dawce AA oraz mało i wielkocząsteczkowego HA o dwóch wielkościach molekuły 200 i 1400-1600 kDa. Uzyskana w ten sposób mieszanina 5,5 ml  AA i HA wyjątkowo skutecznie zregeneruje, odbuduje, nawilży, wygładzić i rozświetli skórę na 4 obszarach ciała równocześnie: twarzy, szyi, dekolcie oraz rękach. Idealnie sprawdzi się też w przypadku leczenia wiotkości skóry na całym ciele (brzuch, uda, okolice ramion, łokci, kolan)

Część teoretyczna

W ramach teoretycznego przygotowania zdobędziesz wiedzę o:

 • uregulowania prawne dot. wykonywania zabiegu,
 • substancjach aktywnych Aminokwasowej Terapii Zastępczej AART Jalupro® tj.: formuły czterech najistotniejszych aminokwasów w formie prekursorowej: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L-Leucyny oraz nieusieciowanego, mało i wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego.
 • uwarunkowaniach anatomicznych ubytków tkankowych oraz wskazania do zastosowania stymulatorów tkankowych w ich likwidacji,
 • zaleceniach przed zabiegiem i postępowaniu pozabiegowym pozwalającym przyspieszyć regenerację skóry po zabiegu i zintensyfikować oraz wydłużyć czas utrzymywania się efektów uzyskanych po terapii Jalupro® – w szczególności zastosowanie regeneracyjnej Maski Jalupro® oraz systematyczne zażywanie suplementacji Jalupro® Drink oraz Aminoceutyków Jalupro®,
 • łączeniu biostymulatorów tkankowych z innymi zabiegami medycznymi i kosmetycznymi,
 • warunkach higieniczno-sanitarnych,
 • zarówno podstawowych, jak i innowacyjnych, zaawansowanych i niestandardowych technikach i protokołach zabiegowych Jalupro®
 • zastosowaniu Aminokwasowej Terapii Zastępczej Jalupro® zarówno w monoterapii, jak i w terapii łączonej.
 • technikach znieczuleniowych,
 • możliwych powikłaniach i działaniach niepożądanych,
 • kartach zabiegowych

Część praktyczna (samodzielne przeprowadzanie zabiegów na modelach)

W części praktycznej zdobędziesz wiedzę dotyczącą:

 • Różnorodnych technik aplikacji i iniekcji Aminokwasowej Terapii Zastępczej AART Jalupro® (zabiegi wykonywane na pacjentach)
 • postępowanie z pacjentem według procedur pozabiegowych – opieka, zalecenia po zabiegu

  Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii to placówka edukacyjna stworzona w celu profesjonalnego szkolenia i wdrażania nowych technik z zakresu medycyny

  +48 577 663 665

  biuro@pimik.pl

  Pon-Niedz

  09.00 - 17.00