Terminy szkoleń – medycyna estetyczna

Poniżej przedstawiamy terminy kursów dla kosmetologów oraz szkoleń dla lekarzy. Dzięki przejrzystemu grafikowi każdy z łatwością znajdzie interesujące szkolenie oraz najważniejsze informacje z nim związane. Osoby zainteresowane udziałem w którymkolwiek z kursów prowadzonych w naszym Instytucie, proszone są o uprzedni kontakt w celu ustalenia szczegółów uczestnictwa. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą szkoleniową.

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

USTA MASTER – metoda zatrzaskowa

22 lipca 2018

1500Pln
kursy, wydarzenia - medycyna estetyczna

Zaawansowany kurs powiększania i modelowania ust metodą zatrzaskową.

Zabieg powiększania ust, poza eliminacją asymetrii czy zbyt małego rozmiaru warg, ma na celu również walkę z pierwszymi oznakami starzenia się. Wraz z wiekiem kobiety obserwują u siebie starzenie się skóry w obrębie warg, która staje się mniej napięta i mało elastyczna. Widocznie zaczynają opadać kąciki ust, ich czerwień zaczyna być coraz bledsza i pojawiają się zmarszczki.
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stosowany przy powiększaniu ust ma zdolność ich wypełnienia, nadania pożądanego wyglądu, a także nawilżenia. Po jego zastosowaniu wargi stają się pełniejsze, wydatniejsze.

Szczegóły

Data:
22 lipca 2018
Koszt:
1500Pln

Organizator

PIMIK
Telefon:
502 686 699
Strona internetowa:
pimik.pl

Miejsce

Klinika Instytut Medyczny
Inzynierska 47A
Wrocław,
+ Google Map