Terminy szkoleń – medycyna estetyczna

Poniżej przedstawiamy terminy kursów dla kosmetologów oraz szkoleń dla lekarzy. Dzięki przejrzystemu grafikowi każdy z łatwością znajdzie interesujące szkolenie oraz najważniejsze informacje z nim związane. Osoby zainteresowane udziałem w którymkolwiek z kursów prowadzonych w naszym Instytucie, proszone są o uprzedni kontakt w celu ustalenia szczegółów uczestnictwa. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą szkoleniową.

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

NICI PDO MONO I COG z PRP dla Lekarzy

19 sierpnia 2018

1300pln
obraz-nici PDO

Nici PDO stosowane w pierwszym etapie zabiegu są wykorzystywane do poprawy napięcia skóry, subtelnie ją podciągają, a w dłuższej perspektywie kilku miesięcy stymulują intensywną produkcję włókien kolagenowych. Można nimi poprawić kontur żuchwy, wyrównać skórę czoła, delikatnie napiąć opadające policzki, wyrównać okolicę ust i oka, są bardzo skuteczne w terapii skóry wiotkiej z drobnymi zmarszczkami i z tendencją do opadania. W trakcie zabiegu łączonego stosujemy różne rodzaje nici, zależnie od okolicy którą poddajemy odżywieniu, stymulacji i liftingowi.

Działanie nici PDO jest rozłożone w czasie, początkowo obserwujemy ich działanie mechaniczne, polegające na napięciu tkanek, po 2-3 miesiącach dochodzi do powstanie nowych włókien nieco naciągających skórę, dających efekt liftingu. Po wykonaniu pierwszego zabiegu z wykorzystaniem nici PDO, zalecamy kontrolę po 3-4 tygodniach i ewentualne dodanie nici dla poprawienia efektuNici rozpuszczalne PDO są najczęściej umieszczane w głębszej warstwie skórze właściwej, chociaż głębokość jej implementacji zależy od okolicy twarzy, szyi czy dekoltu.

Szczegóły

Data:
19 sierpnia 2018
Koszt:
1300pln

Organizator

PIMIK
Telefon:
502 686 699
Strona internetowa:
pimik.pl

Miejsce

Wrocław
Polska + Google Map