Terminy szkoleń – medycyna estetyczna

Poniżej przedstawiamy terminy kursów dla kosmetologów oraz szkoleń dla lekarzy. Dzięki przejrzystemu grafikowi każdy z łatwością znajdzie interesujące szkolenie oraz najważniejsze informacje z nim związane. Osoby zainteresowane udziałem w którymkolwiek z kursów prowadzonych w naszym Instytucie, proszone są o uprzedni kontakt w celu ustalenia szczegółów uczestnictwa. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą szkoleniową.

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Fibryna AF

16 maja 2017 @ 14:30 - 17:00

700PLN
Autologiczna fibryna AF

Firbryna jest autogenną matrycą, która stymuluje gojenie i wzrost tkanek miękkich. Jest bogata w leukocyty i naczyniowy czynnik wzrostu.
Fibryna inicjuje także trwałe uwalnianie płytkowego czynnika wzrostu, białka które odgrywa znaczącą rolę w procesie angiogenezy; transformującego czynnika wzrostu, białka, które stymuluje wzrost tkanek i     trombospondyny 1, przylegającej glikoproteiny która pośredniczy w interakcjach pomiędzy komórkami oraz w procesie angiogenezy.

Tak więc po zabiegu w skórze, wokół podanej autologicznej fibryny tworzy się włóknista otoczka, a obecne czynniki wzrostu stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, co daje efekt ,,podnoszenia” w miejscu podania, trwający około 2 lat.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

  • regeneracja skóry – podstawy procesu,
  • wskazania do stosowania zabiegu,
  • przeciwwskazania do stosowania zabiegu,
  • zastosowanie zabiegu AF – kwalifikacja Pacjenta,
  • protokół zabiegowy.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:

  •  przygotowanie Kursanta do prawidłowego przeprowadzenia zabiegu z zastosowaniem fibryny – od pozyskania substancji aktywnej (w asyście pielęgniarki), przez spreparowanie, po jej prawidłową iniekcję.

 

 

 

CENA SZKOLENIA: 700,00 PLN netto

Szczegóły

Data:
16 maja 2017
Czas:
14:30 - 17:00
Koszt:
700PLN

Organizator

PIMIK
Telefon:
502 686 699
Strona internetowa:
pimik.pl

Miejsce

Klinika Instytut Medyczny
Inzynierska 47A
Wrocław,
+ Google Map