Aplikacja klamry metalowej Podopharm

 

Ważną zaletą Podoklamry jest możliwość sprawdzenia skuteczności odciążenia wału paznokciowego, jej dopasowania do anatomicznego kształtu paznokcia, naciągu i wygięcia przed skręceniem łącznika, co przekłada się na ogromne uproszczenie w aplikacji Podoklamry.

Nastepną zaletą Podoklamry jest prosty montaż, który nie wymaga obcinania ramion klamry przed ustawieniem naciągu i skręceniem łącznika. W dodatku Podoklamra ma charakter uniwersalny co oznacza, że jeden model Podoklamry można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru paznokcia bez konieczności przeróbek i nie ma w związku z tym potrzeby udostępniania jej w różnych rozmiarach.

System Podoklamra może być stosowany jedynie w gabinetach specjalistycznych przez podologów, lekarzy, pielęgniarki, kosmetologów po odbyciu szkolenia, które są organizowane na terenie całego kraju przez firmę PODOPHARM Sp. z o.o. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z numerem ewidencyjnym i tylko osoba posiadająca ten dokumnet uprawniona jest do zakładania implantu Podoklamra.

Onychogryphosis: Zdjęcia ze szkolenia.

 

Onychogryphosis: poprawne opracowanie za pomocą specjalistycznych frezów.

Praca na modelce w trakcie szkolenia naszego utalentowanego podologa- Magdaleny Niżyńskiej

 

Fotorelacja szkolenia – Usuwanie odcisków i modzeli za pomocą skalpela i frezów

 

Fotorelacja szkolenia z zakresu usuwania odcisków i modzeli za pomocą skalpela oraz specjalistycznych frezów takich jak frez próżniowy gładki, frez próżniowy ząbkowany, frezy z węglika spiekanego. Wykorzystanie tych frezów pozwala na sprawne opracowanie tkanki modzelowatej oraz odcisków razem z korzeniami. Podstawowym narzędziem każdego podologa jest skalpel, który służy przede wszystkim do opracowywania większych powierzchni zrogowaciałej tkanki. Również doskonale sprawdza się do usuwania problematycznych zrogowaceń przy wałach okołopaznokciowych.