dr Jan Maciej Dziewięcki

Prezentujemy sylwetkę doktora Jana Macieja Dziewięckiego, który jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny.

Dr Jan Maciej Dziewięcki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W Instytucie pracuje jako trener w zakresie medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z materiałami autologicznymi takimi jak osocze bogato-płytkowe PRP czy fibryna, oraz zabiegami kwasu hialuronowy, hydroxyapatyt wapna, botox,  osiągając znakomite efekty. Stawia szczególny nacisk na naturalną regenerację i procesy odnowy tkankowej.Ponadto jest znawcą bardzo popularnego w Polsce Wampirzego Liftingu.

Dr Dziewięcki jest świetnym wykładowcą – w trakcie zajęć wyczerpująco i charyzmatycznie przekazuje wiedzę. W czasie ćwiczeń praktycznych wyróżnia się niezwykle bezpośrednim podejściem do kursantów i omawianych zagadnień. Cechuje go opanowanie, dobry humor i rzetelność. Jest bardzo zdecydowany, szybko podejmuje ważne decyzje, co wynika z jego wieloletniego lekarskiego doświadczenia.
Poza nauczaniem dr Dziewięcki pracuje również na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (od 2012 roku) oraz na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (od 2013 roku); zaś od 2013 roku pracuje w Pogotowiu Ratunkowym.