dr Anna Razmus

obrazek

dr Anna Razmus


Przedstawiamy profil pani doktor Anny Razmus, która jest trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

Dr Anna Razmus jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako ceniony ekspert medycyny estetycznej z wieloletnim stażem, specjalizuje się w zabiegach z użyciem nici PDO, kwasu hialuronowego, hydroxyapatytu wapna, botoxu, PRP, fibryny.

Od kilku lat zajmuje się szkoleniem lekarzy i kosmetologów w dziedzinie medycyny estetycznej. Wiedzę przekazuje w sposób profesjonalny, zawsze dostosowuje tempo do indywidualnych potrzeb kursanta, wykorzystując jego zdolności i predyspozycje.

Cierpliwość, perfekcyjna koncentracja na każdym szczególe danego problemu i elegancja to cechy, które wyróżniają dr Razmus. Pani Anna nie tylko szkoli, ale sama również stawia na swój ciągły rozwój. Uczestniczy w konferencjach, kursach oraz międzynarodowych eventach. Jej metody są skuteczne, nowoczesne i bezpieczne.

Doktor Ramus ma wyjatkowe wyczucie smaku i estetyki. Z niezwykłą prezycją eksponuje zalety i tuszuje wady urody, dlatego każda pacjentka ceni jej umiejętności. Po wykonanym zabiegu można podziwiać naturalnie wydobyte piękno.