O nas

Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii

Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii, z siedzibą we Wrocławiu – mieście stołecznym Dolnego Śląska, jest instytucją, której charakter wpisuje się w branżę medycyny estetycznej i kosmetologii szeroko pojętej.

Człowiek jest istotą prawdziwie poetyczną: stwarza sam siebie poprzez swoją działalność – pisał Giorgio Agamben. Wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów jest siłą Instytutu – stwarza go takim, jakim jest, poprzez swoją działalność. Działalność, którą cechuje ciągłe kultywowanie wiedzy i przekazywanie jej dalej, zgodnie z najwyższymi standardami.

Instytut powstał z myślą o szkoleniu i rozwijaniu kompetencji z zakresu medycyny estetycznej według europejskich standardów. Naszym głównym celem jest dzielenie się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami przekazywanymi w trakcie profesjonalnych kursów medycyny estetycznej.

Szkolenia dla lekarzy i kursy dla kosmetologów

Rzetelnie przygotowujemy lekarzy i kosmetologów do wykonywania kosmetycznych zabiegów estetycznych. Poprzez kursy i szkolenia umożliwiamy im również nieustanny rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

NASI SZKOLENIOWCY

Siłą Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii są wybitne persony,
specjalizujące się w materii medycyny estetycznej. Są nimi:

OPINIE OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W NASZYCH SZKOLENIACH

JUŻ DZIŚ PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE

Zapoznaj się z kalendarzem szkoleń